SHJZ-3000VA(parahi)
ShunHong
TW30001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te 20 tau o te mahi auaha, te hanga tauira hou o te ahumahi whakawhiti
I muri i te neke atu i te rua tekau tau o te whanaketanga hangarau me te whakamahine i te maakete, kua tautuhia ano e a maatau kaihurihuri nga paerewa kounga o te umanga me o raatau pumau me te pumau. Ko te kaha o tenei kaitahuri i roto i nga ahuatanga o te urutau ngaohiko he mea tino pai, a ka taea e ia te huri i te ngaohiko mai i te 220V ki te 240V ki te 110V kaore he ngaro, ka tino whanui te ahuatanga o te whakamahi me te hototahi o nga taputapu hiko.
I nga wa katoa e tohe ana ki te hiranga i roto i te kowhiringa rauemi me nga mahi whakangao, ka whakamahia e matou nga hangarau matua mowhiti kotahi-waahanga. Ko tenei hangarau ehara i te mea ka tino whakaitihia te mate o te kaha, engari ka tino whakapai ake i te kaha o te huringa ngaohiko, te whakarite i te mahi nui o nga taputapu i roto i te mahi mo te wa roa, me te pumau tonu o te kaha o te hiko.
Ko te hoahoa haumarutanga ko ta matou kaupapa matua. Ko o tatou kaitahuri he taputapu rino kaha, he mea takai nga waea o roto ki nga rawa muramura o te kounga teitei, me nga taputapu whakamarumaru whakamarumaru teitei hei kawe i nga kaiwhakamahi i te whānuitanga o te haumarutanga. I āta hangaia enei hei whakarite kia tau te ngakau o te kaiwhakamahi i te wa e whakamahia ana te wheako, me te whakakore i nga awangawanga e pa ana ki nga tupono haumarutanga.
Ko a maatau kaihurihuri kaore i te whakarato i te otinga whakawhiti hiko pai me te pumau, engari ka noho hei hoa pono mo te wa roa mo nga kaiwhakamahi, e whakarato ana i te tautoko mana kaha mo nga momo taputapu hiko, te whakarite i te haumaru me te waatea o te whakamahi. Na roto i nga mahi hou hangarau me te whai tonu i te kounga, ka whakapau kaha matou ki te whakarato ki nga kaihoko nga otinga mana kore e rite ki te whakatutuki i o raatau tumanako mo te mahi pai me te pono.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-3000VA( parahi) |
| ingoa hua | Parahi 3000W Te Whakarerenga Mana Mana Mana Whakawhiti Ngaohiko 220V ki te 110V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 2000VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 7.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 8.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 13A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ