SHJZ-3000VA(parahi)
ShunHong
TW30002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Shunhong ngaohiko converter: E toru tekau ma whitu nga tau o te whakamahine i te ahumahi, te maka i te whiriwhiringa o te whakawhirinaki
I roto i te mara o nga kaitahuri ngaohiko, Shunhong, me ona tau 37 o te wheako ahumahi hohonu, kua kawea mai te taurangi takirua o te ngaiotanga me te whakawhirinaki ki nga kaiwhakamahi o te ao. Shunhong parakore ngaohiko ngaohiko pūtahuri, i muri i te neke atu i te 20 tau o te whakamātautau mākete, me tona mahi pai me te pono, kua riro te whakawhirinaki hohonu o te ao kaiwhakamahi.
He taputapu koi mo te hurihanga tika puta noa i nga parenga ngaohiko
Shunhong Voltage converter, i hangaia hei whakaoti i te raru o te koretake o te ngaohiko, e whakarato ana i te huringa tika mai i te 110V ki te 220V. Ahakoa he pouaka whakaata, he pouaka pouaka i roto i te kaainga, he rorohiko, he kaituhi ranei i te tari, ka taea e te kaitahuri Shunhong te whakarite kia pai te mahi i raro i nga paerewa ngaohiko rereke me nga aukati ngaohiko mutunga.
He pai te hiko, te kaitahuri mahi
a Shunhong ngaohiko kaitahuri e whakamahi ana i te hangarau matua o roto o te wahanga kotahi, he hoahoa auaha e tino pai ake ai te pai o te huringa me te whakaiti i te ngaronga hiko. Ehara i te mea e whakamana ana i te pumau o te huringa ngaohiko, engari e whakaatu ana hoki i nga ahuatanga tiaki hiko me te tiaki taiao o te hua, ka waiho hei tauira mo te arotautanga mahi.
Hoahoa haumaru katoa-a tawhio noa, whakamahia atu te rangimarie o te hinengaro
Shunhong ngaohiko converter kua rite rawa ki te take rino kaha me te-kounga tiketike rawa mura ahi retardant, ngā ki te mana pāmahana me ngā mahi tiaki iahiko poto, ki te whakarato kaiwhakamahi ki te tiaki haumaru matawhānui. Ko enei ahuatanga haumaru ka taea e nga kaiwhakamahi te koa ki te wheako huringa ngaohiko haumaru me te haumaru i raro i nga tikanga whakamahi katoa.
Whakatikatika mohio, ngawari ki te urutau ki nga momo taputapu hiko
Shunhong ngaohiko converter he mahi whakahaere mana whakahaere, ka taea te urutau ki nga hiahia o nga taputapu hiko rereke. Ahakoa he hau-a-waa-roa, he oumu ngaruiti mo te wa poto, ka taea e te kaitahuri Shunhong te whakarite kia mau te mahi o nga taputapu hiko me te whakarato tautoko ngaohiko ngawari.
Whānui hototahitanga, tautoko i te whānuitanga o te taputapu hiko whakamahi
Shunhong ngaohiko converters i te whānuitanga o te hototahitanga, tautoko i te whakamahi o te momo o taputapu i te whakamaroke makawe me te tunu raihi ki te pakaru taiepa, mihini tunu me te rino koiri. Kaore nga kaiwhakamahi e awangawanga mo te raru o te koretake o te ngaohiko, ko te Shun red converter te kaiawhina matau mo te haerenga o te ao o nga taputapu kaainga.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-3000VA(parahi) |
| ingoa hua | Parahi 3000W Te Whakarerenga Te Mana Maama Whakawhitinga Ngaohiko 110V ki te 220V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 1800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 7.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 8.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 13A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ