SHJZ-500VA(parahi)
ShunHong
TW5003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te rua tekau tau o nga whakamatautau i te maakete, kua whakawhiwhia a maatau kaiwhakahuri hiko i nga mihi mai i nga kaiwhakamahi mo o raatau oranga hua me te pumau. Ko tenei kaitahuri kaore i te tango noa i te waahanga toroidal-kounga-kounga-kounga teitei o te hangahanga matua o roto ki te whakapumau i te kaha me te pumau o te huringa ngaohiko engari ka tino whakahekehia te ngaronga o te kaha i te wa o te huringa huringa me te whakarei ake i te pai o te hurihanga.
Hei whakauru i nga taiao ngaohiko rereke, i hangaia e matou tenei kaitahuri hei urutau ngaohiko, kia tere ai te huri i te ngaohiko 220V ki te 100V, ka tutuki nga whakaritenga o nga taputapu hiko i Hapani me etahi atu rohe kei roto i nga rohe ngaohiko 220V kia pai ai te mahi o nga taputapu hiko.
Mo te haumaru, kua tino hangaia tenei kaitahuri ngaohiko. He mea hanga te pouaka mai i nga mea rino pakari, a ko nga waea o roto katoa ka kapi ki nga kiriata-a-waho kirihou mura, e pai ake ai te haumaru o te whakamahinga. I tua atu, he taputapu whakamarumaru whakamaarama, e tino arai ana i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumahatanga ranei, hei whakapumau i te rangimarie o te hinengaro o nga kaiwhakamahi.
Na te mau tonu o nga mahi hangarau me te arotautanga haere tonu o nga rauemi taapiri, kua tino whakapai ake te pai o te huringa ngaohiko me te pumau o te mahi o tenei huringa hiko. Ehara i te mea ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he wheako mana pono me te haumaru engari ka puta ano he kaiarahi i te maakete na te kaha o te kaha me te haumaru. Tīpakohia a maatau kaihuri hiko me te pai ki nga ratonga whakawhiti hiko pai, haumaru me te pumau.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-500VA(parahi) |
| ingoa hua | 500W Parani Temperature Control Protection Ngaohiko Converter 220V ki 100V |
| Te kaha e tika ana | 500W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 16.5*12*7.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 26*16*13cm) |
| taumaha | 2.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 3.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 0.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 4.2A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
I mua i te whakamahi i te kaitahuri ngaohiko mo te wa tuatahi, me whakahaere he tirohanga tirohanga matawhānui o nga taputapu kia kore ai e pakaru te miihini me nga waahanga katoa kia mau. I te tiimatanga, me ata whakarongo koe mena he oro rerekee, ka kite ranei koe i tetahi ahuatanga rerekee, ka kitea e koe he ahuatanga rerekee, me mutu tonu koe me te tirotiro ano.
Aratohu mo te whakamahi i te kaihuri hiko: e wha nga waahanga ngawari, ngawari ki te pai ki te mana pumau
Ko te huringa hiko he taputapu awhina nui mo te whakamahi i nga taputapu hiko, a ko te tikanga whakamahi tika he mea nui ki te whakarite i te haumaru o nga taputapu hiko me te whakaroa i te oranga o nga kaihurihuri. Ko nga mea e whai ake nei ko te tikanga whakamahi paerewa o nga huringa hiko hei awhina i a koe ki te pai ki te mana pumau.
Hipanga 1: Tirohia te tika o te ahua
I mua i te whakamahi i te huringa hiko, tirohia te ahua i te tuatahi kia kore ai e kitea he kino o nga taputapu me nga waahanga katoa kia mau. Ko tenei taahiraa te turanga mo te aukati i nga ngoikoretanga me te whakarite kia mau te mahi o nga taputapu.
Hipanga 2: Honoa te mana hiko
Honoa te mono whakauru o te whakawhiti hiko ki te putanga hiko 220V. I mua i te hono atu i te turanga hiko, me whakarite kia rite te ngaohiko ki te ngaohiko whakauru o te kaihurihuri kia kore ai e pakaru te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Te hiko o te mahi
Patohia te paatene o te miihini ki te whakakaha i te kaitahuri ngaohiko. I tenei wa, ka timata te kaihurihuri ki te mahi, kua rite ki te huri i te ngaohiko o te 220V ki te 100V hei whakamahi ma to taputapu.
Hipanga 4: Hono me te whakamahi i nga taputapu
Whakauruhia te taputapu e hiahia ana ki te 100V ngaohiko ki te putanga o te kaitahuri ngaohiko. Katahi ka whakakāhia te taputapu ka taea te whakamahi noa. I te wa e hono ana me te whakamahi, me whakarite kia kaua e neke ake te mana o te taputapu hiko i te mana whakatau o te kaitahuri hei whakarite i te haumaru me te pumau.
FAQ