SHJZ-2000VA(parahi)
ShunHong
TW20003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Ko nga tohunga huri hiko kua whakapakeke i te waa, ko te kaitahuri pai mo nga kaiwhakamahi huri noa i te ao
I muri i te neke atu i te rua tekau tau o nga whakamatautau mahi, kua riro i tenei kaihuri hiko te whakawhirinaki hohonu o nga kaiwhakamahi puta noa i te ao mo tona mauroa me te pono. Ka whakamahia e ia te hangarau matua mowhiti kotahi-waahanga, ehara i te mea ko te tino kaha me te pumau o te huringa ngaohiko, engari ka tino whakaitihia te ngaro o te kaha i te wa o te huringa.
He mea whakarite mo nga rereketanga ngaohiko whakawhiti whenua
I hangaia tenei kaitahuri mo te whakamahi i nga paerewa ngaohiko rereke ka taea e ia te whakaheke tere me te ngawari te whakaheke i te ngaohiko 220V ki te 100V, e whakarato ana i te otinga tino pai mo te whakamahi i nga paerewa ngaohiko 100V penei i a Hapani i roto i te rohe ngaohiko 220V, ka tino whakanui ake i te pai me te waatea o nga taputapu hiko.
Te whai whakaaro nui mo te mahi haumaru
I runga i te hoahoa haumaru, ko tenei kaitahuri ngaohiko e whakaatu ana i te taumata teitei o te tohungatanga. Ko te anga he mea rino kaha, a ko te ara iahiko o roto ka kapi ki te kounga teitei o te mura ahi, e tino pai ake ai te haumaru i te wa e whakamahia ana. I tua atu, kua rite rawa ki nga taputapu whakamarumaru o te wera teitei, ma te aukati i nga huringa ngaohiko, te taumaha ranei ka raru pea te haumaru.
Ko nga mahi hou i roto i nga hangarau me nga rawa
Ma te kaha tonu o te hangarau me te whakapai tonu i nga rauemi, kua tutuki tenei huringa hiko ki te whakapai ake i te pai o te huringa ngaohiko me te pumau. Ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he otinga hiko kaha ake me te pono, me te whakarite i te mahi haumaru me te pai o nga taputapu hiko i roto i nga momo taiao whakamahi.
Na te pai o te mahi me te haumarutanga matawhānui, kua riro tenei huringa hiko hei whiriwhiri pono mo nga kaiwhakamahi o te ao i roto i te waahi o te hurihanga hiko, ahakoa he kaainga, he tari, he tono ahumahi ranei, ki te whakarato i te tautoko kaha me te kaha.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-2000VA(parahi) |
| ingoa hua | Parahi 2000W Te Whakarerenga Mana Mana Mana Whakawhiti Ngaohiko 220V ki te 100V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 1400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 6.4kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.8kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ko te whai i enei tohutohu whakamahi haumaru ka kore noa e whakarite i te mahi pai o to kaitahuri ngaohiko, engari ka aukati ano hoki i nga tupono mo te haumaru hiko me te pai ake o te ngakau ina whakamahi koe i to kaitahuri ngaohiko.
Aratohu mo te whakamahi i te kaihuri hiko, e wha nga mahi hei whakarite i te pai me te haumaru
Ko te Kaihuri hiko he kaiawhina pai mo te mahi pumau o nga taputapu hiko i raro i nga taiao ngaohiko rereke. Anei tetahi tikanga ngawari hei whakarite ka taea e koe te whakamahi tika i to huringa hiko me te haumaru.
Hipanga 1: Whakaotia te whakamatautau ataata
I mua i te whakamahi i te huringa hiko, ko te tirohanga matawhānui te mahi tuatahi. Tirohia kei te mau tonu te anga o te kaitahuri me nga taputapu katoa me nga hiu whakatika kua mau ki te waahi, koinei te putake mo te noho haumaru o nga taputapu.
Hipanga 2: Hono tika ki te putanga hiko
Monohia te mono whakauru o te whakawhiti ki te putanga hiko kua tohua 220V. I mua i te hono, kia mohio kei te rite te ngaohiko o te turanga ki nga whakaritenga ngaohiko whakauru o te kaihurihuri kia kore ai e pakaru nga taputapu na te kore o te taurite ngaohiko.
Hipanga 3: Tīmatahia te kaitahuri ka mataki
Kimihia te whakahuri hiko i runga i te kaitahuri ka pehi marie kia huri te hiko. Whai muri i te hiko, ata tirohia mena ka marama tonu te rama tohu o te kaitahuri, me te aro mena he oro rerekee, he wiri ranei, ko enei tirohanga te mea matua hei whakatau mena kei te mahi noa nga taputapu.
Hipanga 4: Tūhono me te whakamahi taputapu kia haumaru
te hono i nga taputapu hiko e hiahia ana kia 100V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te whakawhiti. I te wa e hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te kaha o te taputapu i te kaha kawe o te kaitahuri hei aukati i te taumaha. Kia oti te hononga, whakakāhia te pana hiko o te taputapu kia pai te tiimata me te mahi noa.
FAQ