SHJZ-500VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TW5001
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
ထုတ်ကုန်ဆန်းသစ်တီထွင်မှု- အိမ်သုံးဗို့အားပြောင်းစက်များရဲ့ စာမျက်နှာသစ်တစ်ခု
ယနေ့ နည်းပညာပြောင်းလဲမှု မြန်ဆန်တဲ့ခေတ်မှာ အိမ်သုံးပစ္စည်းများရဲ့ လူကြိုက်များမှုက နိုင်ငံနယ်နိမိတ်ကိုကျော်လွန်သွားပြီး ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းရှိ မိသားစုများအတွက် ဘုံရွေးချယ်မှုတစ်ခု ဖြစ်လာပါတယ်။ သို့သော်၊ မတူညီသောဒေသများရှိ ဗို့အားစံနှုန်းများ၏မကိုက်ညီမှုသည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအသုံးပြုမှုအတွက် ကြီးမားသောစိန်ခေါ်မှုများရှိလာတတ်သည်။ ဤပြဿနာကိုဖြေရှင်းရန်၊ အိမ်နှင့်ခရီးသွားလာရာတွင် အသုံးဝင်သောကိရိယာတစ်ခုဖြစ်လာစေရန် ၎င်း၏အစွမ်းထက်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် လုံခြုံရေးပါရှိသော အိမ်သုံးဗို့အားပြောင်းစက်အသစ်ကို မိတ်ဆက်ပေးခဲ့သည်။
1. ထုတ်ကုန်ဝိသေသလက္ခဏာများ
ဤအိမ်သုံးဗို့အား converter သည် ကြေးနီစစ်စစ်ပစ္စည်းဖြင့်ပြုလုပ်ထားပြီး 500W မြင့်မားသောပါဝါကူးပြောင်းနိုင်စွမ်းရှိပြီး အမျိုးမျိုးသောကရိယာများ၏ဗို့အားလိုအပ်ချက်များကိုပြည့်မီရန် 220V မှ 110V သို့ လွယ်ကူစွာရရှိနိုင်သည်။ ၎င်း၏ ဒီဇိုင်းသည် သေးငယ်ပေါ့ပါးသောကြောင့် အိမ်တွင်သုံးသည်ဖြစ်စေ သယ်ဆောင်သွားသည်ဖြစ်စေ အလွန်အဆင်ပြေစေပါသည်။
ဒုတိယအချက်၊ နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှု
1. စျေးကွက်အတည်ပြုခြင်း- စျေးကွက်အလေ့အကျင့်ကို နှစ်ပေါင်းများစွာကြာပြီးနောက်၊ ဤဗို့အားပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုတို့ဖြင့် သုံးစွဲသူများ၏ ချီးကျူးမှုနှင့် ယုံကြည်မှုကို ရရှိခဲ့သည်။
2. ဗို့အား လိုက်ဖက်မှု- ကျွန်ုပ်တို့၏ ဒီဇိုင်းအဖွဲ့သည် ဤ converter သည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းအား လျင်မြန်တည်ငြိမ်စွာ လုပ်ဆောင်နိုင်စေရန်အတွက် ကျွန်ုပ်တို့၏ ဒီဇိုင်းအဖွဲ့သည် မတူညီသော ဒေသများတွင် ချောမွေ့စွာလည်ပတ်နိုင်စေရန်အတွက် မတူညီသောနိုင်ငံများတွင် ဗို့အားစံနှုန်းများကို နက်ရှိုင်းစွာ သုတေသနပြုလုပ်ခဲ့ပါသည်။
3. အရည်အသွေးမြင့်ပစ္စည်းများ- ထုတ်လုပ်ရေးလုပ်ငန်းစဉ်တွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း၏ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုကို မြှင့်တင်ပေးရုံသာမက စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုကိုလည်း ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည့် အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများကို အသုံးပြုရန် တောင်းဆိုပါသည်။
4. ဘေးကင်းရေးအာမခံချက်- ထုတ်ကုန်၏အခွံကို တာရှည်ခံပစ္စည်းများဖြင့်ပြုလုပ်ထားပြီး အတွင်းပတ်လမ်းကို မီးမစွဲနိုင်သောပစ္စည်းများဖြင့် ထုပ်ပိုးထားပြီး အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှု လုပ်ဆောင်ချက်သည် အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းမှုကို သေချာစေသည်။
ဤအိမ်သုံး ဗို့အားပြောင်းစက်ကို မိတ်ဆက်ခြင်းသည် နည်းပညာတွင် ခုန်ပျံရုံသာမက သုံးစွဲသူများ၏ လိုအပ်ချက်များကို နက်ရှိုင်းစွာ နားလည်မှုနှင့် ကျေနပ်မှုကိုလည်း ရရှိစေပါသည်။ ၎င်းသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်အရည်အသွေးနှင့် ဘေးကင်းမှုကို မဆုတ်မနစ်လိုက်စားသည့်အပြင် ဆန်းသစ်သောနည်းပညာများကို အဆက်မပြတ်ရှာဖွေနေခြင်းကို ကိုယ်စားပြုသည်။ အိမ်တွင်နေ့စဉ်အသုံးပြုရန်ဖြစ်စေ သို့မဟုတ် ခရီးသွားစဉ်တွင် ယာယီလိုအပ်ချက်များအတွက်ဖြစ်စေ ဤဗို့အားပြောင်းစက်သည် သင့်ယုံကြည်စိတ်ချရဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်ပါမည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-500VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 500W အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းစက် 220V မှ 110V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 500W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 400VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 16.5*12*7.5cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 26*16*13cm |
| အလေး | 2.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 3.2 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| အပူချိန်ထိန်း | |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 0.5 စတုရန်းမိုင် |
| အများဆုံး Passing Current | 4.2A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ