SHJZ-1000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TW10002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်- စျေးကွက်ယုံကြည်မှုအနှစ် 20 ကျော်နှင့် စွမ်းဆောင်ရည်ကောင်းမွန်သော
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်သည် နှစ် 20 ကျော်ကြာ မိုးရွာသွန်းပြီးနောက် ကမ္ဘာပေါ်တွင် ၎င်း၏အလွန်ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်ဖြင့် သုံးစွဲသူများ၏ တညီတညွတ်တည်း ချီးကျူးမှုကို ရရှိခဲ့သည်။ ၎င်း၏တိကျသောဗို့အားကူးပြောင်းနိုင်မှုနှင့်အတူ၊ ဤ converter သည် ဗို့အားမတူညီမှုပြဿနာကိုဖြေရှင်းရန် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး 110V မှ 220V မှ 220V သို့ တိကျသောကူးပြောင်းမှုကိုရရှိကာ မည်သည့်ဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်တွင်မဆို စက်ပစ္စည်းများ၏တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကိုသေချာစေသည်။
၎င်း၏ဆန်းသစ်သော single-phase annular အတွင်းအူတိုင်နည်းပညာဖြင့် Shunhong voltage converter သည် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချရုံသာမက ပြောင်းလဲခြင်း၏ထိရောက်မှုကိုလည်း မြှင့်တင်ပေးသည့်အပြင် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်၏ တည်ငြိမ်မှုကို ပိုမိုသေချာစေသည်။ ဤနည်းပညာကို အသုံးချခြင်းဖြင့် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပိုမိုချွေတာပြီး သဘာဝပတ်ဝန်းကျင်နှင့် သဟဇာတဖြစ်စေကာ စွမ်းအင်ထိန်းသိမ်းမှုနှင့် ဓာတ်ငွေ့ထုတ်လွှတ်မှုလျှော့ချရေးတို့အတွက် ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ တောင်းဆိုမှုကိုလည်း တုံ့ပြန်ပါသည်။
ဘေးကင်းရေး စွမ်းဆောင်ရည်အရ၊ Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ဒီဇိုင်းအဖွဲ့သည် သုံးစွဲသူများ၏ ဘေးကင်းရေးကို အမြဲတမ်း ပထမနေရာတွင် ထားရှိသည်။ ထုတ်ကုန်သည် ခိုင်ခံ့သော သံခွံကို အသုံးပြုထားပြီး အတွင်းလိုင်းအား မီးမလောင်စေသော ပစ္စည်းများဖြင့် ထုပ်ပိုးထားပြီး အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်ရေး ကိရိယာများနှင့် ပေါင်းစပ်ကာ အသုံးပြုသည့်လုပ်ငန်းစဉ်တွင် သုံးစွဲသူများ၏ ဘေးကင်းစေရန်အတွက် ပြီးပြည့်စုံသော ဘေးကင်းလုံခြုံရေး အကာအကွယ်စနစ်တစ်ခု ဖန်တီးထားသည်။
Shunhong voltage converter ၏ ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်သည် မတူညီသော စက်ပစ္စည်းများ၏ ပါဝါလိုအပ်ချက်များနှင့်လည်း ကိုက်ညီပါသည်။ တာရှည်အဆက်မပြတ်အသုံးပြုခြင်း သို့မဟုတ် ဝန်မြင့်မားသောအချိန်တိုအတွင်း အသုံးပြုမှုကြာချိန်အလိုက် ပါဝါထွက်ရှိမှုကို ထက်မြက်စွာ ချိန်ညှိနိုင်ပြီး တည်ငြိမ်သောပါဝါပံ့ပိုးမှုကို ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ဤအသိဉာဏ်ဖြင့် ချိန်ညှိမှုလုပ်ဆောင်ချက်သည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းကို တိုးစေရုံသာမက သုံးစွဲသူများကို ပိုမိုအသုံးပြုရလွယ်ကူသော အတွေ့အကြုံကို ပေးဆောင်သည်။
ထို့အပြင်၊ Shunhong voltage converter ၏ ဒီဇိုင်းသည် အညီအမျှ ခေတ်မီဆန်းသစ်ပြီး ရိုးရှင်းပြီး ခေတ်မီကာ အိမ်ပတ်ဝန်းကျင်အမျိုးမျိုးနှင့် လိုက်ဖက်ညီစွာ ပေါင်းစပ်နိုင်သည်။ ၎င်း၏အသုံးပြုသူအင်တာဖေ့စ်သည် အလိုလိုသိမြင်လွယ်ပြီး အသုံးပြုရလွယ်ကူပြီး ပထမအကြိမ်အသုံးပြုသူများပင်လျှင်မြန်စွာစတင်နိုင်သည်။
နှစ် 20 ကျော်နည်းပညာစုဆောင်းမှုနှင့်စဉ်ဆက်မပြတ်ဆန်းသစ်တီထွင်မှုနှင့်အတူ Shunhong ဗို့အား converter သည်စျေးကွက်တွင်ယုံကြည်စိတ်ချရသောရွေးချယ်မှုဖြစ်လာသည်။ အိမ်အသုံးပြုသူများ သို့မဟုတ် စီးပွားရေးသမားများဖြစ်စေ ဤထုတ်ကုန်အတွက် ၎င်းတို့၏လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည့် အဖြေတစ်ခုကို ရှာဖွေနိုင်သည်။ Shunhong voltage converter သည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းအတွက် သင့်အတွက် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်သည်၊ သို့မှသာ သင့်လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများသည် အကန့်အသတ်မရှိ၊ စိတ်မပူဘဲ ပါဝါထောက်ပံ့မှုကို ခံစားလိုက်ပါ။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-1000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ကြေးနီ 1000W အပူချိန် ထိန်းချုပ်မှု ကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းခြင်း 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 1000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 800VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 20*16*9.5စင်တီမီတာ |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 30*20*15 စင်တီမီတာ |
| အလေး | 5.0 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 5.5 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 1 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 8A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
အိမ်သုံးပစ္စည်းများ- မီးအိမ်၊ လေသန့်စင်စက် သို့မဟုတ် သွားနှင့်ခံတွင်းသန့်စင်ဆေးဖြစ်စေ 220V ဧရိယာတွင် စိတ်ပူစရာမလိုဘဲ အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
ရုံးသုံးပစ္စည်းများ- 220V ဗို့အားအောက်တွင် တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုရှိစေရန်အတွက် အသေးစားပရင်တာများ၊ မိတ္တူများနှင့် အခြားရုံးသုံးပစ္စည်းများ။
အလှပြင်ဆိုင်- အိမ်သုံး ကောက်ညှင်းသံ၊ မျက်နှာ ရေနွေးငွေ့ စသည်တို့ကို ရိုးရှင်းစွာ ပြောင်းလဲခြင်းဖြင့် ပရော်ဖက်ရှင်နယ် အလှအပ အတွေ့အကြုံကို ခံစားနိုင်သည်။
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
1၊ အပူလွန်ကဲခြင်းကြောင့် စွမ်းဆောင်ရည် ကျဆင်းခြင်း သို့မဟုတ် ပျက်စီးခြင်းမှ ရှောင်ရှားရန် ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အပူများ ပျံ့နှံ့ခြင်းကို ပုံမှန်စစ်ဆေးပါ။
2၊ ချို့ယွင်းမှုအန္တရာယ်ကိုလျှော့ချရန် စိုစွတ်သော သို့မဟုတ် ဖုန်ထူသောပတ်ဝန်းကျင်တွင် ဗို့အားပြောင်းစက်များအသုံးပြုခြင်းကို ရှောင်ကြဉ်ပါ။
3. အသုံးပြုပြီးနောက်၊ စက်ပစ္စည်း၏သက်တမ်းကို တိုးမြှင့်ရန်နှင့် စွမ်းအင်ချွေတာရန်အတွက် အချိန်မီ converter ကိုပိတ်ပြီး ပါဝါထောက်ပံ့မှုကို ဖြတ်တောက်ပါ။အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ