SHJZ-1000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TW10003
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
နှစ် 20 ကျော်စျေးကွက်စမ်းသပ်မှုပြီးနောက်, ဤပါဝါထရန်စဖော်မာသည်၎င်း၏အလွန်ကောင်းမွန်သောကြာရှည်ခံမှုနှင့်တည်ငြိမ်မှုအတွက်အသုံးပြုသူများထံမှကျယ်ပြန့်သောချီးမွမ်းမှုရရှိခဲ့သည်။ ၎င်းသည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း၏ မြင့်မားသော ထိရောက်မှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံရုံသာမက ပြောင်းလဲခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်အတွင်း စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကိုလည်း သိသိသာသာ လျှော့ချပေးသည့် အဆင့်မြင့် single-phase annular အတွင်း core ကို အသုံးပြုထားသည်။
ဤထရန်စဖော်မာအား 100V ဗို့အား 220V သို့ လျင်မြန်စွာ တည်ငြိမ်စွာ တိုးမြှင့်ပေးနိုင်သော ဗို့အား အဒက်တာအဖြစ် ဂရုတစိုက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး 220V ဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်ရှိ ဂျပန်နိုင်ငံရှိ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများနှင့် အခြားဒေသများရှိ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးကာ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် ချောမွေ့မှုမရှိသော ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
ဘေးကင်းမှု စွမ်းဆောင်ရည်အရ၊ ဤဗို့အားပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏ ဂရုတစိုက် ဒီဇိုင်းကို ပြသသည်။ ၎င်းသည် ခိုင်ခံ့သော သံအိုးကို အသုံးပြုထားပြီး အတွင်းပတ်လမ်းကို မီးမမှီသော ပလပ်စတစ် အပြင်ဖလင်ဖြင့် ကာကွယ်ထားသောကြောင့် အသုံးပြုမှု ဘေးကင်းမှုကို ထိရောက်စွာ မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ ထို့အပြင်၊ ဗို့အားအတက်အကျ သို့မဟုတ် ဝန်ပိုခြင်းကြောင့်ဖြစ်နိုင်သော ဘေးကင်းမှုအန္တရာယ်များကို အပြည့်အဝကာကွယ်ရန် ၎င်းတွင် အဆင့်မြင့် အပူချိန်ထိန်းကိရိယာများ တပ်ဆင်ထားပါသည်။
နည်းပညာများ စဉ်ဆက်မပြတ်တိုးတက်နေခြင်းနှင့် ပစ္စည်းများ၏ စဉ်ဆက်မပြတ် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ခြင်းနှင့်အတူ၊ ဤပါဝါထရန်စဖော်မာသည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းထိရောက်မှုနှင့် အသုံးပြုမှုတည်ငြိမ်မှုဆိုင်ရာ သတ်မှတ်ချက်များတွင် သိသိသာသာ တိုးတက်ကောင်းမွန်လာပါသည်။ ၎င်းသည် အသုံးပြုသူများအား ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရပြီး လုံခြုံသော ပါဝါအတွေ့အကြုံကို ယူဆောင်လာပေးကာ မတူညီသော ဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်များတွင် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ချောမွေ့စွာလည်ပတ်နိုင်စေမည်ဖြစ်သည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-1000VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 1000W အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းစက် 220V မှ 100V |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 100V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 800VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 20*16*9.5စင်တီမီတာ |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 30*20*15 စင်တီမီတာ |
| အလေး | 4.6 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 5.0 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 1 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 8A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
သန့်စင်သောကြေးနီဗို့အားပြောင်းစက်ကိုအသုံးပြုသောအခါ၊ ဘေးကင်းမှုနှင့် စက်ကိရိယာများ၏စွမ်းဆောင်ရည်ကိုသေချာစေရန် အဓိကအချက်မှာ မှန်ကန်သောအသုံးပြုမှုသတိထားချက်များကို လိုက်နာရန်ဖြစ်သည်။
ဤသည်မှာ တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုနှင့် ဗို့အားပြောင်းစက်များ၏ရေရှည်ခံနိုင်ရည်ရှိစေရန်အတွက် အဓိကအချက်အချို့ဖြစ်သည်-
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ