SHJZ-500VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TW5002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
နည်းပညာနှင့် အရည်အသွေး၏ ပေါင်းစည်းမှု- ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာ ဆန်းသစ်တီထွင်မှု ခရီးလမ်း
လျှပ်စစ်ပစ္စည်းကိရိယာများ ကမ္ဘာတွင်၊ ထရန်စဖော်မာသည် ရိုးရှင်းသော ပြောင်းလဲခြင်းကိရိယာတစ်ခုသာမက နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှုနှင့် စျေးကွက်လိုအပ်ချက်များကို ကျွန်ုပ်တို့၏ နက်နဲစွာ နားလည်မှု၏ ရလဒ်ဖြစ်သည်။ ဖောက်သည်များသည် ထရန်စဖော်မာများ၏ တည်ငြိမ်မှုနှင့် တာရှည်ခံမှုအတွက် မြင့်မားသောမျှော်လင့်ချက်များရှိသည်ကို ကျွန်ုပ်တို့သိပါသည်။ ထို့ကြောင့်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များအား ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းတိုင်းသည် ထိရောက်မှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုစံနှုန်းများနှင့်ကိုက်ညီကြောင်း သေချာစေရန် ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များကို စဉ်ဆက်မပြတ် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် လုပ်ဆောင်ရန် ကျွန်ုပ်တို့ကတိပြုပါသည်။
နယ်နိမိတ်ဖြတ်ကျော် တိကျသောဗို့အား လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် လျှပ်
စီးကြောင်းလိုက်လျောညီထွေဖြစ်မှုပြဿနာသည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို နယ်စပ်ဖြတ်ကျော်အသုံးပြုမှုတွင် အဓိကပြဿနာဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာများသည် ဤပြဿနာကိုဖြေရှင်းရန်နှင့် 110V မှ 220V သို့ လွယ်ကူစွာပြောင်းရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ သင်၏တရုတ်စက်ပစ္စည်းများသည် အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု သို့မဟုတ် အခြားသောဗို့အားစံနှုန်းများကဲ့သို့သော 110V ဗို့အားဧရိယာများတွင်ရှိမရှိ၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများသည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကိုသေချာစေပြီး သင့်နေ့စဉ်ဘဝကိုပိုမိုအဆင်ပြေစေပါသည်။
ပစ္စည်းများကို တင်းကျပ်စွာရွေးချယ်ခြင်း၊ ထိရောက်မှုနှင့် တည်ငြိမ်မှု
ထုတ်လုပ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်တွင် ကျွန်ုပ်တို့သည် ကုန်ကြမ်းရွေးချယ်ရာတွင် အလွန်တင်းကျပ်ပါသည်။ single-phase annular အတွင်းအူတိုင် ထုတ်လုပ်မှု လုပ်ငန်းစဉ်သည် ဗို့အားကူးပြောင်းခြင်း၏ မြင့်မားသော ထိရောက်မှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေရုံသာမက စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို သိသိသာသာ လျော့နည်းစေပြီး အလုံးစုံပြောင်းလဲခြင်း၏ ထိရောက်မှုကို တိုးတက်စေသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ အရည်အသွေးမြင့်မားမှုကို မညှာမတာလိုက်စားခြင်းက ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများကို တာရှည်ခံမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုတွင် ထူးချွန်စေသည်။
ဘက်စုံလုံခြုံရေး၊ စိတ်ပူစရာမရှိသော အသုံးပြုမှု ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ အဓိက စိုးရိမ်စရာဖြစ်သည်။
ထရန်စဖော်မာများ ဒီဇိုင်းထုတ်ရာတွင် ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများတွင် ခိုင်ခံ့သောသံအိမ်နှင့် အတွင်းပိုင်းဝါယာကြိုးများအတွက် ပြင်ပဖလင်ပြားများ တပ်ဆင်ထားပြီး၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ခိုင်ခံ့သောလုံခြုံရေးကိုပေးပါသည်။ အပူချိန်ထိန်းကိရိယာ နှင့် ဝါယာရှော့ ကာကွယ်ရေး ကိရိယာ တို့ကို ပေါင်းထည့်ခြင်းသည် ဗို့အား မတည်ငြိမ်ခြင်း သို့မဟုတ် ဝန်ပိုခြင်းကြောင့် ဖြစ်ရသည့် ဘေးကင်းရေး မတော်တဆမှုများကို ထိရောက်စွာ ကာကွယ်နိုင်ပြီး သုံးစွဲသူ၏ စိတ်အေးချမ်းမှုကို အာမခံပါသည်။
ကွဲပြားခြားနားသောလိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန် လိုက်လျောညီထွေရှိသော ပါဝါထွက်ရှိမှု
ပါဝါထွက်ရှိမှုအရ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာများသည် ၎င်းတို့၏ ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ကို ပြသသည်။ ကွဲပြားခြားနားသောအသုံးပြုမှုလိုအပ်ချက်အရ၊ သင်သည် အချိန်ကြာမြင့်စွာ စဉ်ဆက်မပြတ်အသုံးပြုခြင်းဖြစ်စေ ဝန်အားကို ချိန်ညှိနိုင်သည် သို့မဟုတ် အချိန်တိုအတွင်း မြင့်မားသောဝန်လိုအပ်ချက်ကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။ ဤပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်သည် သင့်အား ပိုမိုပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်နှင့် အဆင်ပြေသောအတွေ့အကြုံကို ပေးပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-500VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ကြေးနီစစ်စစ် 500W အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှု ကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းစက် 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 500W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 400VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 16.5*12*7.5cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 26*16*13cm |
| အလေး | 2.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 3.2 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 0.5 စတုရန်းမိုင် |
| အများဆုံး Passing Current | 4.2A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ