SHJZ-3000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TW30002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်- စက်မှုလုပ်ငန်းသုံးဆယ်ခုနစ်နှစ်ကြာ သန့်စင်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချမှုရွေးချယ်မှုကို ပုံဖော်ပေးသည့်
ဗို့အားပြောင်းစက်များနယ်ပယ်တွင်၊ Shunhong သည် ၎င်း၏ ၃၇ နှစ်ကြာ နက်နဲသောစက်မှုလုပ်ငန်းအတွေ့အကြုံဖြင့်၊ ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာအသုံးပြုသူများထံ ပရော်ဖက်ရှင်နယ်နှင့်ယုံကြည်မှု၏ နှစ်ဆအာမခံချက်ကို ယူဆောင်လာခဲ့သည်။ Shunhong သည် နှစ် 20 ကျော်စျေးကွက်စမ်းသပ်ပြီးနောက်၎င်း၏ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့်ယုံကြည်စိတ်ချရသောကြေးနီဗို့အားပြောင်းစက်သည်ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာအသုံးပြုသူများ၏နက်နဲသောယုံကြည်မှုကိုရရှိခဲ့သည်။
ဗို့အားအတားအဆီးများတစ်လျှောက် တိကျသောကူးပြောင်းမှုအတွက် ချွန်ထက်သောကိရိယာတစ်ခုသည်
ဗို့အားမတူညီမှုပြဿနာကိုဖြေရှင်းရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော Shunhong Voltage converter သည် 110V မှ 220V သို့ တိကျသောကူးပြောင်းမှုကိုပေးသည်။ အိမ်ရှိ တီဗီ၊ ရေခဲသေတ္တာ သို့မဟုတ် ရုံးရှိ ကွန်ပျူတာ သို့မဟုတ် ပရင်တာပဲဖြစ်ဖြစ်၊ Shunhong converter သည် မတူညီသော ဗို့အားစံနှုန်းများနှင့် နိဂုံးဗို့အားအတားအဆီးများအောက်တွင် တည်ငြိမ်စွာ လည်ပတ်နိုင်ကြောင်း သေချာစေပါသည်။
စွမ်းအင်သက်သာသည်၊ စွမ်းဆောင်ရည်ပိုကောင်းအောင်ပြုလုပ်ထားသော Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ရှေ့ပြေးသည်
စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးကာ စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် ဆန်းသစ်သောအဆင့် single-phase annular အတွင်း core နည်းပညာကို အသုံးပြုထားသည်။ ၎င်းသည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း၏ တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံရုံသာမက ထုတ်ကုန်၏ စွမ်းအင်ချွေတာမှုနှင့် သဘာဝပတ်ဝန်းကျင် ကာကွယ်ရေးဆိုင်ရာ ဝိသေသလက္ခဏာများကို ထင်ဟပ်စေပြီး စွမ်းဆောင်ရည် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် လုပ်ဆောင်သည့် မော်ဒယ်ဖြစ်လာသည်။
ဘက်စုံဘေးကင်းသောဒီဇိုင်း၊ စိတ်အေးချမ်းသာစွာအသုံးပြုပါ
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်သည် ပြင်းထန်သောသံအိတ်နှင့် အတွင်းပိုင်းအရည်အသွေးမြင့် မီးမလောင်စေသောပစ္စည်းများ တပ်ဆင်ထားပြီး အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်ရေးလုပ်ဆောင်ချက်များဖြင့် သုံးစွဲသူများအား ပြီးပြည့်စုံသောဘေးကင်းမှုကာကွယ်မှုပေးစွမ်းသည်။ ဤဘေးကင်းရေးအင်္ဂါရပ်များသည် အသုံးပြုသူများ၏ အခြေအနေအားလုံးအောက်တွင် လုံခြုံပြီး လုံခြုံသော ဗို့အားကူးပြောင်းမှုအတွေ့အကြုံကို ခံစားရရှိနိုင်ကြောင်း သေချာစေပါသည်။
ဉာဏ်ရည်ထက်မြက်သော ချိန်ညှိမှု၊ အမျိုးမျိုးသော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများနှင့် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင်
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်တွင် မတူညီသောလျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ လိုအပ်ချက်များကို လိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေနိုင်သည့် အသိဉာဏ်ပါဝါထိန်းချုပ်မှုလုပ်ဆောင်ချက်ပါရှိသည်။ ရေရှည်သုံး လေအေးပေးစက် သို့မဟုတ် အချိန်တိုအတွင်း မြင့်မားသော မိုက်ခရိုဝေ့မီးဖိုဖြစ်စေ၊ Shunhong converter သည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေပြီး လိုက်လျောညီထွေရှိသော ဗို့အားကို ပံ့ပိုးပေးနိုင်သည်။
ကျယ်ပြန့်စွာ လိုက်ဖက်ညီမှု၊ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းအမျိုးမျိုးကို ပံ့ပိုးပေးသည့်
Shunhong voltage converters များသည် ကျယ်ပြန့်သော လိုက်ဖက်ညီမှုရှိပြီး ဆံပင်အခြောက်ခံစက်နှင့် ထမင်းပေါင်းအိုးမှ နံရံကပ်ခွာများ၊ ထမင်းချက်စက်များနှင့် ကောက်ညှင်းပေါင်းများအထိ ကိရိယာမျိုးစုံကို အသုံးပြုမှုကို ပံ့ပိုးပေးသည်။ အသုံးပြုသူများသည် ဗို့အားမညီခြင်းပြဿနာအတွက် စိတ်ပူစရာမလိုပါ၊ Shun red converter သည် အိမ်သုံးပစ္စည်းများ၏ ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ ခရီးသွားလာမှုအတွက် ညာဖက်လက်ထောက်ဖြစ်သည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-3000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ကြေးနီ 3000W အပူချိန် ထိန်းချုပ်မှု ကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းခြင်း 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 3000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 1800VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 20*16*9.5စင်တီမီတာ |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 30*20*15 စင်တီမီတာ |
| အလေး | 7.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 8.2 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 1.5 စတုရန်းမိုင် |
| အများဆုံး Passing Current | 13A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ