SHJY-200VA
ShunHong
NH21
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
'ကောင်းမွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်၊ ဘေးကင်းရေး- 200W ကြေးနီစစ်စစ် ထရန်စဖော်မာအသစ်တွင် ဆန်းသစ်တီထွင်သော အောင်မြင်မှု'
အီလက်ထရွန်နစ် စက်ပစ္စည်းများ၏ ရေပန်းစားမှုနှင့်အတူ၊ ဗို့အားပြောင်းစက်များသည် မတူညီသော ဗို့အားစံနှုန်းများကို ချိတ်ဆက်ရန်အတွက် မရှိမဖြစ်ကိရိယာတစ်ခုဖြစ်လာသည်။ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး ထိရောက်သော ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပံ့ပိုးပေးရန်အတွက် မြင့်မားသောသန့်ရှင်းစင်ကြယ်သောကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များကိုအသုံးပြုသည့် ဤ 200W မီနီထရန်စဖော်မာကို မိတ်ဆက်ပေးရခြင်းအတွက် ဂုဏ်ယူပါသည်။
သန့်စင်သောကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များ- ထိရောက်သောအကူးအပြောင်းနှင့် တာရှည်ခံသော
သန့်ရှင်းစင်ကြယ်သောကြေးနီဝါယာကြိုးများကိုအသုံးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများသည် လျှပ်စစ်စီးကူးမှု၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာအား၊ အပူလွှဲပြောင်းမှုနှင့် ဓာတ်တိုးဆန့်ကျင်မှုဆိုင်ရာ စည်းကမ်းချက်များ၌ အလွန်ကောင်းမွန်ပါသည်။ ဤလက္ခဏာများသည် ထရန်စဖော်မာ၏ စွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးရုံသာမက၊ ထရန်စဖော်မာထုတ်လုပ်မှုအတွက် အရည်အသွေးမြင့် ရွေးချယ်မှုဖြစ်သည့် ၎င်း၏ ရေရှည်လည်ပတ်တည်ငြိမ်မှုနှင့် တာရှည်ခံမှုကိုလည်း အာမခံပါသည်။
တိကျသောဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း- လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုအာမခံချက်
ဤထရန်စဖော်မာသည် 220V မှ 110V သို့ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး မတူညီသောဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်များတွင် စက်ပစ္စည်းများ၏တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကိုသေချာစေသည်။ တိကျသောဗို့အားကူးပြောင်းမှုသည် စက်ပစ္စည်း၏လုပ်ဆောင်နိုင်စွမ်းကို တိုးတက်စေရုံသာမက စက်ပစ္စည်းကို ကာကွယ်ပေးပြီး စွမ်းအင်ထိရောက်မှုကိုလည်း တိုးတက်စေသည်။
အဆင့်မြင့် မီးမလောင်နိုင်သော အိမ်ရာ- ဘေးကင်းရေး အကာအကွယ်အတွက် ဆန်းသစ်သော စံနှုန်းတစ်ခု
လုံခြုံမှုသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ ဒီဇိုင်း၏ ပင်မပင် ဖြစ်သည်။ ထရန်စဖော်မာအိမ်သည် မီးမလောင်စေဘဲ အပူချိန် 900 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်အထိ ခံနိုင်ရည်ရှိသော မီးမလောင်စေသောပစ္စည်း အမျိုးအစားသစ်ကို အသုံးပြုထားပြီး အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းမှုကို များစွာတိုးတက်စေသည်။
ပေါ့ပါးပြီး သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူခြင်း- အချိန်မရွေး နေရာမရွေး ပါဝါပံ့ပိုးမှု
ဤထရန်စဖော်မာ၏ ကျစ်လစ်သောအရွယ်အစားနှင့် အလေးချိန်သည် 1.45 ကီလိုဂရမ်သာရှိပြီး လုပ်ငန်းသုံး ခရီးများ သို့မဟုတ် ပြင်ပစွန့်စားခန်းများကဲ့သို့ မကြာခဏ လှုပ်ရှားမှုလိုအပ်သည့် အခါသမယများအတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။ ၎င်း၏ သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူမှုသည် ပါဝါပံ့ပိုးမှု အမြဲရရှိနိုင်ကြောင်း သေချာစေသည်။
တိုးချဲ့ပါဝါကြိုး- တာဝေးအကွာအဝေးအသုံးပြုမှုအတွက် အဆင်ပြေသောရွေးချယ်မှု
ပိုမိုရှည်လျားသောအကွာအဝေးများ၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် 1 မီတာရှည်သောပါဝါကြိုးနှင့် သိမ်းဆည်းရလွယ်ကူသောအိတ်တစ်လုံးပါရှိသည့် ထရန်စဖော်မာကို တပ်ဆင်ပေးထားပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJY-200VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 200W Step-Down Power Converter 220V မှ 110V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 200W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 120VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 6.5*8*11.5cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 17*15.5*11.5cm |
| အလေး | 1.45 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 1.7 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥80 ℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးဝါကြိုးအကွေ့အကောက် |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ